Důležité upozornění

Mateřské mléko je nejlepší výživa pro vaše dítě. Světová zdravotnická organizace (WTO) doporučuje děti během prvních šesti měsíců pouze kojit. Humana z celého srdce následuje těchto rad. Prosím, konzultujte s vaším pediatrem či porodní asistentkou, pokud chcete začít používat dětskou formuli (Infant Formula). Humana Mléčné Formule jsou snadno stravitelnou alternativou, umožňující vám dát svému dítěti vše co potřebuje pro dobrý a zdravý start do života.

Quality

Vědecky prověřená kvalita v souladu s přírodou.  

Prospěšná a výživná strava je klíčem pro zdravý vývoj vašeho dítěte. Ať Mléčná Formule, Odstavovací Výživa nebo Výživové Doplňky, všechny naše produkty obsahují výlučně pečlivě vybrané nejkvalitnější suroviny a neobsahují žádná barviva ani konzervanty. Naše kojenecká výživa a džusy pocházejí 100% z biologického zemědělství. Naše suroviny mohou být vystopovány až po svůj původ a jsou zpracovávané hned po doručení: obzvláště jemně a jen v pár krocích. Zároveň až 600 zkoušek a prověření garantuje kvalitu v souladu s přírodou. Proto vám garantujeme trvalý, vysoce kvalitní a ideální produkt bezpečný pro toho nejdůležitějšího : pro VAŠE DÍTĚ.

 

 

Experti na mléko.

Jako součást DMK skupiny jsou naší klíčovou odborností Mléčné Formule. Mimo naše prověřené Dětské a Pokračovací Formule také poskytujeme širokou škálu Speciálních formulí, které dokonale uspokojí náročné výživové požadavky citlivých dětí.

Humana je jediná značka, jejíž Mléčné Formule jsou vyráběné 100% v Německu. Naše mléko je odebíráno od 29 farmářů v našem regionu, kteří jsou součástí Humana mléčného sdružení : rodinné farmy, které známe po generace, které spolehlivě poskytují kvalitu, kterou potřebujeme pro naše produkty. Krmí své krávy výhradně přírodním a geneticky neupravovaným krmivem. Naši farmáři také dávají osobní příslib, že dodávají nejlepší možnou kvalitu - rodina rodině.