Důležité upozornění

Mateřské mléko je nejlepší výživa pro vaše dítě. Světová zdravotnická organizace (WTO) doporučuje děti během prvních šesti měsíců pouze kojit. Humana z celého srdce následuje těchto rad. Prosím, konzultujte s vaším pediatrem či porodní asistentkou, pokud chcete začít používat dětskou formuli (Infant Formula). Humana Mléčné Formule jsou snadno stravitelnou alternativou, umožňující vám dát svému dítěti vše co potřebuje pro dobrý a zdravý start do života.

Brand

Odbornost, přirozenost a hodnověrnost -
déle než 60 let.

Rodiče chtějí do začátku života svého dítěte jen to nejlepší. Díky dlouhodobému výzkumu Humany v oblasti Dětské výživy podporujeme zdravý růst dětí a jejich rozvoj díky poskytování spolehlivých produktů v souladu s přírodou. Humana se zavazuje nabízet kontrolovanou a certifikovanou kvalitu “Vyrobeno v Německu” s více než 60 lety zkušeností ve výzkumu a vývoji.

Ať se jedná o Mléčné Formule, Příkrmy nebo Výživové doplňky - kvalita naší Dětské stravy je založena na nejnovějším výzkumu a je vědecky prověřena. Blízce spolupracujeme s uznávanými specialisty a pediatry, abychom vám nabídli produkty, které uspokojí individuální požadavky dětí podle věku a vývoje : od narození až do tří let věku.

 

 

Život začíná s Humana!

Generace dětí již vyrostly s Humana. Před více než 60 lety pediatr Dr Lemke z Herfordu vyvinul první Dětskou formuli velmi podobnou mateřskému mléku.

Naše průkopnické mezníky:

1950

Humana vyvíjí první dětskou formuli co nejpodobnější mateřskému mléku.


1962

Humana uvádí první speciální formuli pro nedonošené děti.


1967

Humana je první výrobce, který představuje léčebnou stravu založenou na sladkém mléce - Humana HN Heilnahrung.


1982

Uvedení Humana SL, speciální sójové formuli pro děti, které nesnáší kravské mléko.


2003

Na trh je uveden Humana AR pro děti se zvýšeným sklonem ke zvracení.


2011

Humana vyvíjí AntiColic pro děti s trávicími obtížemi.


2014

Humana products enter the market with new designed packaging.